Výherní automat Blazing Bells - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Blazing Bells

Blazing Bells je vzrušující online slotová hra plná ohnivých výher a pohlcující grafiky. Soutěžte o lákavé jackpoty a poznejte sílu zvonících symbolů. Užijte si skvělou zábavu s dynamickým herním zážitkem a využijte šance na veliké výhry. Připojte se k dobrodružství a nechte se pohltit kouzlem Blazing Bells!

Blazing Bells Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 46656
Počet válců 6
Počet řad 6
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 18 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Hra a ovládání online slotu Blazing Bells

Blazing Bells od Playtech se hraje na 6 válcích. Kombinace se vytvářejí nalevo doprava se třemi stejnými symboly. Kliknutím na tlačítko 'Spin' otočíte válcemi, tlačítkem '+' a '-' nastavíte sázku. Symboly zahrnují ovoce, sedmičky a zvonky. Wild symbol nahrazuje ostatní symboly kromě Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů aktivují volné otáčky. Výhry se násobí s každým po sobě jdoucím spojením symbolů.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Blazing Bells

Blazing Bells

Blazing Bells od Playtech je skvělý online slot plný vzrušení a výherních příležitostí. Díky inovativnímu systému Mega Ways nabízí mnoho výherních kombinací, atraktivní grafické zpracování a dynamický herní zážitek. Bonusové funkce, jako jsou respiny a multiplikátory, udržují hráče stále v napětí. Skvělá volba pro milovníky adrenalinu!

Hraj teď