Výherní automat Fortuna Respin - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Fortuna Respin

Fortuna Respin je online výherní automaty, které přináší vzrušující zážitek plný šancí na velké výhry. S nádhernou grafikou a tematickými symboly, tento slot nabízí speciální funkci Respin pro ještě více zábavných momentů. Vyzkoušejte své štěstí a objevte skryté poklady s Fortuna Respin, kde každé otočení může změnit váš život!

Fortuna Respin Informace o hře
Výrobce Casimi Gaming
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 92 - 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 450 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild (Joker), Automatická hra

Jak se hraje slot Fortuna Respin?

Fortuna Respin, od Casimi Gaming, obsahuje pět válců s třemi řadami a nabízí standardní výherní kombinace. Hra má tlačítka pro nastavení sázky, zahájení otáček a automatickou hru. Symboly zahrnují klasické ikony jako ovoce, sedmičky a hvězdy. Speciální funkce zahrnují Respin symbol, který spustí volné opakované točení konkrétního válce pro zvýšení šance na výhru. Scatter symboly aktivují bonusové hry při získání tří nebo více.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Fortuna Respin

Fortuna Respin uvodni

Fortuna Respin od Casimi Gaming je fascinující online výherní automat, který nabízí pestrobarevnou grafiku a dynamické herní mechanismy. Speciální funkce jako opětovné točení a bonusové symboly zajišťují vzrušení a šance na vysoké výhry. Tato hra je opravdovým potěšením pro milovníky moderních slotů.

Hraj teď