Výherní automat Burning Slots - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Burning Slots

Burning Slots je vzrušující online výherní automat, který přináší nezapomenutelnou herní zkušenost plnou ohnivých symbolů a žhavých výher. S moderní grafikou, dynamickými zvukovými efekty a atraktivními bonusovými funkcemi je tento slot ideální pro hráče, kteří hledají adrenalin a velké výhry. Roztočte válce a nechte se pohltit plameny štěstí!

Burning Slots Informace o hře
Výrobce BF Games
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 92 - 95 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild (Čtyřlístek), Scatter, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Burning Slots

Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus, Wild a Scatter. Jako každý moderní online slot i Burning Slots umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Až 5 výherních možností nabízí výherní automat Burning Slots na pěti válcích a třech herních řadách.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Apollo Games

    100 Free Spinů za registraci a 100% bonus za první vklad až do výše 5 000 Kč

    V internetovém casinu Apollo Games může každý nově příchozí získat 100 Free Spinů za dokončení registrace a 100% bonus až do výše 5 000 Kč za první vklad. Dále zde každý týden probíhá akce s názvem Hra týdne, díky které může každý hráč získat 3x 250 korun.

Burning Slots

Burning Slots uvodni

Burning Slots od společnosti BF Games je fascinující online automat, který kombinuje prvky klasických slotů s touhou po vzrušujících dobrodružstvích. Tento automat je nápaditý s jasnými, výraznými barvami a poutavými zvukovými efekty, které vám poskytnou senzační herní zážitek. Má jedinečné funkce a bonusy, které drží hráče v napětí a zvyšují šance na výhru. Grafika je působivá a je jasné, že společnost BF Games věnovala velkou pozornost detailům. Celkově je Burning Slots vynikající volbou pro milovníky online slotů.

Hraj teď