Výherní automat Dragon Stone - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Zkušenosti s pětiválcovým slotem Dragon Stone

Dragon Stone je vzrušující online výherní automat, který vás zavede do světa mýtických draků a skrytých pokladů. S úchvatnou grafikou, epickými zvukovými efekty a bonusovými funkcemi, jako jsou divoké symboly a roztočení zdarma, nabízí tato hra neuvěřitelný herní zážitek. Vydejte se na dobrodružství a objevte tajemství dračího kamene!

Dragon Stone Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázkat 20 Kč
Max. výhra 418 800 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Draci
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání online výherního automatu Dragon Stone

Při hraní Dragon Stone od iSoftbet nastavte svou sázku a klikněte na tlačítko "Spin". Hra má 5 válců a 20 výherních linií. Snažte se vytvořit výherní kombinace pomocí běžných symbolů a speciálních symbolů jako jsou Wild, které nahrazují ostatní symboly, a Scatter, který spouští otočení zdarma. Pro automatickou hru použijte tlačítko "Autoplay". Výhry se počítají zleva doprava.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Dragon Stone

Dragon-Stone-uvodni

Dragon Stone od iSoftbet je působivý online slot s výraznou fantasy tématikou a kvalitní grafikou. Hráče láká čtyřmi speciálními funkcemi, které přinášejí napětí a zábavu do hry. Navíc výhernost RTP 96.00% přidává na atraktivitě pro všechny typy hráčů. Skvělá volba pro milovníky magie a fantastických bytostí.

Hraj teď