Výherní automat Fruit Warp - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Fruit Warp – recenze online automatu

Fruit Warp je jedinečný online slot, který přináší osvěžující herní zážitek bez tradičních válců. Namísto nich se hráči ocitnou ve víru létajícího ovoce, kde každý spin přináší náhodné ovoce s šancí na báječné výhry. Skvělá grafika a inovativní herní mechanismy zaručují, že Fruit Warp vám poskytne hodiny nekonečné zábavy a vzrušení.

Fruit Warp Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Počet válců 9
Počet řad 1
RTP 97 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 35 Kč
Max. výhra 385 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Respiny, Automatická hra

Jak se hraje automat Fruit Warp?

Ve hře Fruit Warp od poskytovatele Thunderkick se válce točí bez výplatních linií. Při každém zatočení se objeví 9 náhodných ovocných symbolů. Pro výhru potřebujete alespoň 3 shodné symboly. Na obrazovce jsou tlačítka pro nastavení sázky a spuštění otočení. Pokud se na válcích objeví 3 až 9 shodných symbolů, získáte výhru nebo aktivujete bonusovou funkci. Některé symboly aktivují multiplikátory a další speciální funkce.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Fruit Warp

Fruit-Warp-uvodni

Fruit Warp od Thunderkick je inovativní online automat, který se liší od tradičních slotů. Bez výplatních linií nabízí unikátní herní zážitek s živými ovocnými symboly a atraktivními bonusovými funkcemi. Hra je jednoduchá, ale zábavná, a přináší osvěžující změnu na trhu online automatů.

Hraj teď