Výherní automat Hot Gems Xtreme - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis šestiválcového slotu Hot Gems Xtreme

Hot Gems Xtreme je online výherní automat plný vzrušení a jiskřivých výher. Tento dynamický slot vás zavede do podzemních dolů plných drahokamů a kamení. Užívejte si bohaté bonusy, volné otočky a šanci na velké výhry. S jeho poutavou grafikou a pohlcující hudbou, Hot Gems Xtreme slibuje neobyčejný herní zážitek pro všechny milovníky online automatů.

Hot Gems Xtreme Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 4096
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázkat 48 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Hot Gems Xtreme?

Hot Gems Xtreme od Playtech je online výherní automat, kde 5 válců s 7 řadami poskytuje 40 výherních linií. Klikněte na "Spin" k roztočení válců a na "Autoplay" pro automatické opakované sázky. K výhrám jsou potřeba alespoň 3 stejné symboly vedle sebe zleva doprava. Symbol Scatter spouští bonusové hry a Wild nahrazuje ostatní symboly. Hodnotu sázky nastavíte tlačítky "+" a "-". Užijte si hraní!

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Hot Gems Xtreme

Hot-Gems-Xtreme-uvodni

Hot Gems Xtreme od Playtech je vzrušující online výherní automat s poutavou grafikou a dynamickými bonusovými funkcemi. Hra nabídne vysokou volatilitu a možnost velkých výher. Okouzlí jak nováčky, tak zkušené hráče hledající napětí a potenciální odměny.

Hraj teď