Výherní automat Mad Doctor - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Mad Doctor – recenze online výherního automatu

Klasické výherní automaty reprezentuje automat Mad Doctor, který vás pobaví v tématu se striptýzovými symboly. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Slot Mad Doctor má čtyři hrací řady a čtyři válce na kterých je 256 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč.

Mad Doctor Informace o hře
Výrobce Tech4bet
Typ Výherní automat
Výherní linie 256
Počet válců 4
Počet řad 4
RTP 94 - 97 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 256 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Parodie
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Ovládání online výherního automatu Mad Doctor

Dostat se k překvapivé výhře na automatu Mad Doctor můžete také díky symbolu Wild. Samozřejmě na výherním automatu Mad Doctor můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku. Na online slotu Mad Doctor jsou čtyři válce a čtyři herní řady, které nabízejí až 256 výherních kombinací.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Mad Doctor

Mad Doctor uvodni

Online slot Mad Doctor od společnosti Tech4bet je jedinečná a vzrušující hra s příběhovou linií inspirovanou světem šílených doktorů a jejich experimentů. Tato hra vás určitě zaujme svými netradičními grafickými efekty a poutavou hratelností. Do svých pohlcujících koutů vás vtáhne pomocí rozmanitých bonusových funkcí a špičkové animace. Hra je velmi plynulá a intuitivní, což umožňuje hráčům rychle se do ní začlenit a užívat si zábavu plnou napětí. Vřele doporučuji vyzkoušet online slot Mad Doctor a zjistit, jaké šílené výhry můžete odhalit.

Hraj teď