Výherní automat Midas Golden Touch - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Midas Golden Touch

Zažijte vzrušení a bohatství antické mytologie s "Midas Golden Touch". Tato online výherní hra vás přenese do světa krále Midase, kde každý otočení může proměnit vaše sázky ve zlato. S okouzlující grafikou, bonusovými funkcemi a možností ziskových spinů je tato hra opravdovým zlatým dolem. Ponořte se do této dobrodružné cesty a nechte svůj dotek proměnit vše ve zlato!

Midas Golden Touch Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 15
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 45 Kč
Max. výhra 458 820 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Mytologie, Řím
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Scatter, Automatická hra

Jak se hraje slot Midas Golden Touch?

Pro hraní Midas Golden Touch od Thunderkick nastavte sázku kliknutím na ikonu žetonu a poté stiskněte tlačítko Spin. Hra má 5 válců a 15 výherních linií. Symboly se vyplácí zleva doprava. Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů spustí 10 až 20 otočení zdarma s multiplikátorem výher. K dispozici je také možnost autospin.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Midas Golden Touch

Midas-Golden-Touch-uvodni

Midas Golden Touch od Thunderkick je fascinující online automat se skvělou grafikou a poutavým tématem z řecké mytologie. Hlavní atrakcí jsou jeho roztočení zdarma a multiplikátory, které mohou výrazně zvýšit vaše výhry. Hra nabízí vyvážený zážitek pro různé hráče, ať už jsou začátečníci nebo zkušení hráči.

Hraj teď