Výherní automat Power Zones: Ishtar - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Power Zones: Ishtar – recenze online výherního automatu

Power Zones: Ishtar je online výherní automat inspirovaný starověkou babylonskou bohyní lásky a války Ishtar. Hra nabízí úchvatnou grafiku, inovativní funkce Power Zones, a možnost obrovských výher. Vstupte do světa dávných bohů, objevujte tajemné symboly a aktivujte speciální bonusová kola pro ještě více šancí na vítězství. Připojte se k bohyni a zažijte neuvěřitelnou herní zábavu!

Power Zones: Ishtar Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 15625
Počet válců 6
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázkat 70 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Egypt
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Jak se hraje slot Power Zones: Ishtar?

Power Zones: Ishtar od Playtech má 6 válců a 15625 výherních cest. Symboly padají shora a výhru získáte spojením stejných symbolů zleva doprava. Po každé výhře symboly zmizí a nové padají na jejich místo. Power Zones jsou oblasti, kde shodné symboly zvyšují šanci na výhru. Tři nebo více scatter symbolů aktivuje otočení zdarma. Pomocí tlačítek + a - nastavte sázku a tlačítkem Spin hrajte.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Power Zones: Ishtar

Power-Zones-Ishtar-uvodni

Power Zones: Ishtar od Playtech je online výherní automat, který nabízí poutavou mytologickou tématiku a inovativní herní prvky. Hráči ocení grafiku i zvukové efekty, které přispívají k celkově atraktivní atmosféře. Výrazným bonusem jsou zóny síly, které přidávají na napětí a výrazně zvyšují šanci na výhru. Skvělá volba pro fanoušky moderních slotů.

Hraj teď