Výherní automat Spectra - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Spectra – recenze

Vstupte do neonového světa s online automatem Spectra. Tento vzrušující slot nabízí pestrobarevné grafiky a dynamickou hratelnost. S jeho 5 válci a 30 výherními liniemi máte šanci na zisk skvělých odměn. Unikátní funkce jako divoké symboly a bonusová kola přinášejí další šance na výhru. Připravte se na nezapomenutelný herní zážitek!

Spectra Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 444 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Deskovky, BAR
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Spectra

Pro hraní Spectra od Thunderkick nastavte sázku tlačítky "+" a "-" a poté stiskněte "Spin". Hra má 5 válců a 30 výherních linií. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly a spouštějí Respin. Při zisku 3 nebo více stejných symbolů na výherní linii získáte výhru. Tlačítkem "Autoplay" můžete nastavit automatické otáčení válců.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Spectra

Spectra-uvodni

Online slot Spectra od výrobce Thunderkick nabízí úchvatný zážitek díky své neonové grafice a jednoduchému, ale poutavému hernímu zážitku. S mechanikou wildů a re-spinů je hra rychlá a zábavná. Ideální pro hráče, kteří si chtějí užít pestrobarevnou a dynamickou hru. Doporučeno pro milovníky retro stylu a inovativních funkcí.

Hraj teď