Výherní automat Street Fighter II - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Street Fighter II – recenze online automatu

Zažijte nostalgii a adrenalin v online slot hře "Street Fighter II" – inspirované kultovní video hrou! Vyberte si z legendárních postav jako Ryu, Ken a Chun-Li a zažijte bojové akce na válcích. S bonusovými koly a speciálními funkcemi je to perfektní kombinace klasického herního zážitku a moderních slotů. Připojte se k bitvě a vyhrávejte epické odměny!

Street Fighter II Informace o hře
Výrobce NetEnt
Typ Výherní automat
Počet válců 5
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 4 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy, Cestování
Speciální vlastnosti Respiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje slot Street Fighter II?

Hra Street Fighter II od NetEnt se hraje na 5 válcích s 5 řadami, kde se výhry tvoří shluky symbolů. K výhře potřebujete alespoň 4 stejné symboly vedle sebe. Symboly Wild nahrazují všechny ostatní symboly. Když vyhrajete, spustí se funkce Cascade, kde výherní symboly zmizí a nové padnou na jejich místo. Funkce Beat the Boss se aktivuje po dosažení výhry 10 shluků v řadě.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Street Fighter II

Street-Fighter-II-uvodni

NetEnt přináší nostalgii s online automatem Street Fighter II, který věrně zachycuje ikonickou atmosféru klasického bojového titulu. S originálními postavami a plynulou grafikou nabízí poutavý herní zážitek, který ocení jak fanoušci původní hry, tak i nadšenci moderních slotů. Bonusové funkce a speciální efekty dodávají hře další rozměr. Skvělá hra plná akce!

Hraj teď