Výherní automat Sunny Wild - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Sunny Wild

Zahrajte si "Sunny Wild" – inovativní online slot plný sluneční energie a bohatých odměn. Vstupte do světa sluncem zalité krajiny, s překvapivými wild symboly a roztočeními zdarma. Úchvatná grafika a pohlcující zvukové efekty zajistí nezapomenutelný herní zážitek. Vydejte se na cestu za výhrami, kde vás sluneční paprsky mohou odměnit bohatstvím. Zkuste své štěstí již dnes!

Sunny Wild Informace o hře
Výrobce Tech4bet
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild (Slunce), Scatter (Podkova), Jackpot, Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Sunny Wild

Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter. Na klasickém výherním automatu Sunny Wild si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Na online výherním automatu Sunny Wild je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Sunny Wild

Sunny Wild uvodni

Online automat Sunny Wild od výrobce Tech4bet je skvělou volbou pro milovníky hazardních her. Tento slot vyniká svými lákavými grafikami, které evokují pocit slunných letních dnů a nádherné přírody. Jeho funkce, jako jsou divoké symboly a bonusové kolo, nabízejí hráčům spoustu příležitostí ke zvyšování svých výher. Díky svému jednoduchému ovládání a vysoké úrovně zážitku, Sunny Wild od Tech4bet poskytuje příjemné a vzrušující herní prostředí. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet tento online slot.

Hraj teď