Výherní automat Tiger Rush - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis pětiválcového slotu Tiger Rush

Tiger Rush je vzrušující online výherní automat, který vás zve na dobrodružství do srdce divoké přírody. S nádhernou grafikou a energizujícím soundtrackem nabízí hra napínavé funkce, včetně rozšiřujících se symbolů a volných spinů. Mějte oči otevřené pro mocného tygra, který může váš zážitek proměnit v neuvěřitelnou výhru!

Tiger Rush Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 275 Kč
Max. výhra 490 325 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Hraní online automatu Tiger Rush

Hra Tiger Rush od Thunderkick se hraje na 5 válcích s 3 až 5 řadami. Symboly Wild a Scatter zvyšují šance na výhru. Tři nebo více Scatter symbolů spustí režim volných spinů s až 10 otočeními zdarma. Výherní kombinace platí zleva doprava. K dispozici jsou tlačítka pro nastavení sázky, automatické přehrávání a točení válců. Výhry se násobí podle sázkových úrovní a tabulky výplat.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Tiger Rush

Tiger-Rush-uvodni

Tiger Rush od Thunderkick je dynamickým online slotem s fascinující asijskou tematikou a pohlcující grafikou. Hra nabízí vzrušující funkce, jako jsou rozšiřující se symboly a volné otočky. Výhernost a atmosféra slotu vás udrží v napětí. Ideální volba pro hráče milující dobrodružství. Doporučujeme!

Hraj teď