Výherní automat Wild O'Clock - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Wild O'Clock

Wild O'Clock je vzrušující online výherní automat, který vás zavede do světa kouzelného času. Tento automat nabízí úžasnou grafiku, dynamické herní funkce a šanci vyhrát skvělé odměny. Speciální hodinky a bonusová kola vám přinášejí nejen zábavu, ale i mnoho příležitostí k výhře. Připojte se nyní a nechte se unést magií každé vteřiny!

Wild O'Clock Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 400 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Věda
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak na online výherní automat Wild O'Clock?

Wild O'Clock je online výherní automat od Red Tiger, kde hráči točí válci a snaží se získat výherní kombinace. Hra má tlačítka "Spin" pro točení válci a "Auto" pro automatické hraní. Základní symboly zahrnují hodiny, hvězdy a čísla, přičemž divoké symboly (Wild) nahrazují ostatní. Bonusovým symbolem je "Clock Spins", který spustí volné otáčky. Hráči mohou upravit sázku pomocí tlačítka "Stake". Výhry jsou vypláceny dle výherní tabulky.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Wild O'Clock

Wild O'Clock uvodni

Wild O'Clock od Red Tiger je fascinující online slot s nádhernou grafikou a inovativními funkcemi. Hodinový symbol je zábavný, a šestý točení je obzvlášť vzrušující díky multiplikátorům. Skvělá vizuální stránka a poutavá hratelnost činí tento slot neodolatelným pro všechny milovníky online hazardu.

Hraj teď