Výherní automat 81 Wine Win - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu 81 Wine Win

81 Wine Win je online výherní automat s vinicí jako hlavním motivem. Nabízí 81 výherních řad a bohaté bonusy, které zaručují vzrušující herní zážitek. Užívejte si nádherné grafiky a chytlavou hudbu při sbírání symbolů vinné hrozny a lahví vína, které vedou k fantastickým výhrám. Připravte se na nezapomenutelnou vinicí dobrodružství!

81 Wine Win Informace o hře
Výrobce Tech4bet
Typ Výherní automat
Výherní linie 81
Počet válců 4
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Jackpot, Automatická hra

Ovládání online výherního automatu 81 Wine Win

Hra 81 Wine Win od Tech4bet je výherní automat s 4 válci a 81 výherními liniemi. Spusťte hru tlačítkem "Spin" a symboly se zastaví. Pro výhru musí stejný symbol padnout na sousedních válcích zleva doprava. Symbol Wild nahrazuje ostatní symboly a zvyšuje šance na výhru. Výhry se automaticky přičtou k vašemu kreditu. Nastavení sázky provedete tlačítky "+" a "-" u možnosti "Bet".

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

81 Wine Win

81 Wine Win uvodni

81 Wine Win od Tech4bet je poutavá online slotová hra s tematickým zaměřením na víno, která zaujme svým jednoduchým, ale elegantním designem. Hra nabízí 81 výherních kombinací a lákavé bonusové funkce. Skvělá volba pro hráče hledající zábavu s kvalitní grafikou a příjemnou atmosférou.

Hraj teď