Výherní automat Fishin Bonanza - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Fishin Bonanza – recenze online slotu

Připravte se na velkolepou rybářskou výpravu s online slotem "Fishin Bonanza"! Hra nabízí poutavou grafiku podmořského světa, kde můžete chytat různé druhy ryb a vyhrávat skvělé odměny. S bonusovými koly a speciálními funkcemi vás každý spin zavede blíže k velkému úlovku. Je čas nahodit prut a užít si zábavu s "Fishin Bonanza"!

Fishin Bonanza Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 450 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Moře
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Fishin Bonanza

Slot hra Fishin Bonanza od Playtech se hraje na mřížce 5x3 s 10 výherními liniemi. K výhře stačí získat alespoň 3 stejné symboly na po sobě jdoucích válcích zleva doprava. Tlačítko "Spin" spouští hru, "Autoplay" umožňuje automatické otáčení válců a "Bet" nastaví sázku. Symbol rybáře funguje jako wild a může nahradit všechny symboly kromě scatteru. Scatter symbol spouští funkci roztočení zdarma při získání 3 nebo více.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Fishin Bonanza

Fishin-Bonanza-uvodni

Fishin Bonanza od Playtech je zábavná online výherní hra s rybářskou tématikou. Grafika je poutavá a zvuky přinášejí autentický zážitek rybolovu. Hra nabízí zajímavé bonusové funkce, které zvyšují šance na výhru. Celkově je to výborný výběr pro milovníky automatů a rybaření.

Hraj teď