Výherní automat The Rift - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot The Rift

Zažijte neskutečné dobrodružství v online slotové hře "The Rift" plné tajemných symbolů a nečekaných výher. Prozkoumejte temné průrvy plné záhad a získávejte magické artefakty, které odhalí neuvěřitelné poklady. S úchvatnou grafikou a podmanivou hudbou vás "The Rift" přenese do světa plného napětí a výherních kombinací. Připravte se na cestu, která vás zavede daleko za hranice všedního světa!

The Rift Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 17
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 500 Kč
Max. výhra 407 500 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy, Magie
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu The Rift

The Rift od Thunderkick se hraje na 5 válcích se 17 výherními liniemi. K aktivaci hry stačí nadefinovat sázku a stisknout tlačítko "Spin". Symboly zahrnují wilds, které nahrazují ostatní symboly, a scatter symboly, které aktivují bonusová kola. Tři nebo více scatter symbolů spouští Free Spins. Bonusové funkce zahrnují lepivé wilds a extra Free Spins. Výhry se počítají zleva doprava dle výplatní tabulky.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

The Rift

The-Rift-uvodni

The Rift od Thunderkick je online automat, který zaujme temným a tajemným tématem. Nabízí vynikající grafiku a pohlcující zvukové efekty. Unikátní herní mechanika a zajímavé bonusové funkce udržují napětí. Celkově je to skvělý herní zážitek pro milovníky online slotů.

Hraj teď