Výherní automat Blue Wizard - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Blue Wizard – recenze

Blue Wizard je vzrušující online výherní automat, který vás zavede do magického světa plného čar a kouzel. Díky své úžasné grafice a kouzelnickým bonusům nabízí hráčům možnost získat fantastické výhry. Připojte se k tajemnému čaroději a objevte skryté poklady v této jedinečné herní zkušenosti!

Blue Wizard Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 150 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Scatter, Jackpot, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Blue Wizard

Ve hře Blue Wizard od Playtechu roztočíte pět válců a až 30 výherních linií. Kliknutím na tlačítko "Spin" spustíte válce. Symboly zahrnují koule, knihy kouzel a sovy. Divoký symbol (Blue Wizard) nahrazuje ostatní symboly pro výherní kombinace. Scatter symbol (Bonus Castle) aktivuje volná kola při třech a více. Minimální a maximální sázku můžete nastavit pomocí tlačítek "+" a "-" vedle "Total Bet". Výhry jsou automaticky přičteny k vašemu kreditu.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Blue Wizard

Blue-Wizard-uvodni

Blue Wizard od Playtech nabízí fascinující herní zážitek s kouzelnickou tematikou. Grafika je brilantní a bonusové funkce, jako jsou volné otočky a multiplikátory, zaručují napětí i zábavu. Díky vysoké návratnosti je to ideální volba pro všechny fanoušky online automatů. Doporučuji vyzkoušet!

Hraj teď