Výherní automat Legacy of the Wild - [Klikni a hraj teď zdarma]

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Legacy of the Wild – recenze

Legacy of the Wild je vzrušující online slot hra, která vás zavede do kouzelného světa plného mystických tvorů a mocných kouzelníků. S inovativními herními mechanikami a bohatou grafikou, tato hra nabízí nejen vysoké výhry, ale také nezapomenutelný herní zážitek. Připojte se k této epické dobrodružné výpravě a odhalte tajemství dávných civilizací!

Legacy of the Wild Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 40
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 0,4 Kč
Max. sázkat 120 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Fantasy
Speciální vlastnosti Respiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Legacy of the Wild

Hrajte Legacy of the Wild od Playtech jednoduše. Zvolte si sázku tlačítky +/- a klikněte na Spin pro roztočení válců. Symboly knih a wild symboly vám pomohou tvořit výherní kombinace na 40 výherních liniích. Funkce Collapsing Reels odstraní výherní symboly a nahradí je novými, což může přinést další výhry. Tři nebo více scatter symbolů aktivují volné otáčky. Volitelná funkce Autoplay spustí automatická kola.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyber si některé z casin, ve kterém tuto hru můžeš hrát teď...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Legacy of the Wild

Legacy-of-the-Wild-uvodni

Legacy of the Wild od Playtech je poutavý online slot se skvělou grafikou a vzrušujícími bonusovými funkcemi. Magická tématika a efektní animace přinášejí hráčům jedinečný herní zážitek. Celkově je tato hra atraktivní volbou pro fanoušky slotů, kteří hledají kvalitní a zábavnou nabídku.

Hraj teď